O Firmie

Tytułem wstępu, chciałabym nawiązać do swoistego credo zawodu fotografa, słów Ryszarda Riedla: "w życiu piękne są tylko chwile'. Jestem zdania, że ten cytat powinien nosić w sercu i głowie każdy, kogo zadaniem jest utrwalenie takich właśnie chwil z życia klienta. I właśnie nim będę siękierować, realizując Państwa zlecenia. 

 Ukończyłam Akademie fotografii na kierunku fotograficznym, niepublicznąartystyczną policealną szkołę plastyczną Roe na kierunku fotografia i realizacja obrazu w zawodzie plastyk, specjalność fotografia i film, specjalizacja fotografia artystyczna, kurs fotografii dziecięcej oraz kurs fotografii kulinarnej.
Z moją skromną pomocą, możecie Państwo sprawić, że wspomnienia ślubu, chrzcin swojego pierwszego dziecka bądź też jego pierwszych kroków, mogą pozostać żywe już na zawsze. Dołożę wszelkich starań, by uwiecznić je w ten sam sposób, w jaki je Państwo zapamiętali. Pamiętając, że to Wasz dzień, a ja jestem tam dla Was. Postaram się, aby ten wyjątkowy moment Waszego życia zmienił się w piękne, niezapomniane wspomnienia.​